Kurumsal

KAYSERİ Mobilya kent sanayi bölgesinde kapalı 2500 m2 alanda üretim yapan ALTUNCU MOBİLYA LTD. ŞTİ. 1991 yılından bugüne 33 yıllık tecrübesi ile kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla Mobilya sektörünün liderleri arasında yerini korumaya ve yükseltmeye devam etmektedir.

Mutfak köşe takımları, yemek masaları, sandalyeler, iç ve dış mekanlar için bank modelleri, orta sehpalar ve zigon sehpalar olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle kaliteyi ve rahatlığı siz müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktayız.

Ürünlerimizin tamamı komple MDF VE MDF grupladır. (MDF LAKE BOYA, MDF LAM ve MDF PANEL-HAYGLASS) Masa ayakları ise GÜRGEN AĞAÇ ayak ve MDF PRES LAKE BOYA . Sandalye ve bank takımlarının ayakları ise GÜRGEN AĞAÇ ayaktır.

AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam eden şirketimiz, her geçen gün yenilenen teknolojisi ile daha kaliteli ve standart üstü üretimini devam ettirmektedir.

Firmamız olarak yurt içinde 500’ü aşkın satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerimizin, üretim safhasından tüketiciye ulaşmasına kadar olan hizmeti ve satış sonrası hizmeti ile de müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmanın hazzını yaşamaktayız. Ayrıca birçok ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla da TÜRKİYE ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Bundan sonra ki hedefimiz gerek yurt içi gerekse dünya pazarındaki ağımızı genişleterek daha geniş kitlelere ulaşmaktır.