Kurumsal

KAYSERİ Mobilya Kent Sanayi Bölgesinde üretim yapan ALTUNCU LTD. ŞTİ. 1991 yılından bu güne 26 yıllık tecrübesi ile kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden, kendini sürekli yenileyen ve genişleten bir anlayışla sektörünün liderleri arasında yerini korumaya ve yükseltmeye devam etmektedir.

Mutfak köşe takımları, yemek masaları, mekânlar için bank modelleri, orta sehpalar, zigon sehpalar, tv üniteleri ve sandalyeler olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle kaliteyi ve rahatlığı siz müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktayız. Ar-ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden şirketimiz, her geçen gün yenilenen teknolojisi ile daha kaliteli ve standartlar üstü üretimini devam ettirmektedir.

Firmamız olarak yurt içinde 500ü aşkın satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerimizin, üretim safhasından tüketiciye ulaşmasına kadar olan hizmeti ve satış sonrası hizmeti ile de müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmanın hazzını yaşamaktayız. Ayrıca birçok ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla da TÜRKİYE ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Bundan sonra ki hedefimiz gerek yurt içi gerekse dünya pazarındaki ağımızı genişleterek daha geniş kitlelere ulaşmaktır.